Magdy Abdelghany

Mistrz Flyboard

Urodzony 13 sierpnia 1989 roku, właściciel firmy Fun Fly Water Sports, na codzień mieszkaniec Hurghady w Egipcie. Przybył tutaj w 2006 roku, początkowo pracując jako asystent kapitana parasailingu, później jako kapitan parasailingu, a następnie trener sportów wodnych takich jak wakeboard, narty wodne, surfing na nartach wodnych. W 2011 zaczął uczyć się technik Flyboard, przez co trafił aż do Francji, gdzie szlifował swoją wiedzę i umiejętności we Flyboardzie. Po powrocie do Egiptu podjął regularną pracę jako trener Flyboardu, a w 2017 ponownie udał się do Francji - tym razem po licencję instruktora Flyboard, a także jako uczestnik Mistrzostw Świata we Flyboard!
W 2019 roku Magdy organizował swoje show podczas prezentowania najlepszego afrykańskiego piłkarza CAF, która organizowała swoje wydarzenie właśnie w Hurghadzie.
Od tego czasu Magdy'emu udało się zorganizować pokazy Flyboardu w większości hoteli nad Morzem Czerwonym, a także wyszkolić wielu trenerów Flyboard w Hurghadzie.

Zarezerwuj konsultacje

Abdelghany
Magdy
Kalendarz Flyboard
Sprawdź dostępne terminy konsultacji w naszym kalendarzu i dowiedz się więcej o pokazach Flyboard.
OTWÓRZ KALENDARZ

Flyboard to wielowymiarowe show

Witajcie w świecie niezapomnianych wrażeń i adrenaliny! Poznajcie Flyboard – niezwykłe połączenie różnorodnych rodzajów widowisk, które przeniosą Was w zupełnie nową rzeczywistość! Flyboard to spektakularne show, które dostarczy Wam nie tylko niezapomniane emocje, ale również niezwykłe atrakcje. Nasze występy łączą w sobie elementy pirotechniki, odgrywania scen oraz efektowne fajerwerki, tworząc prawdziwie niepowtarzalne widowisko. Przeżyjcie autentyczne emocje, które płoną równie jasno jak nasze wybuchy światła i ognia. Błyskawiczne eksplozje, które wypełnią przestrzeń, nadadzą naszemu show ekscytujący charakter, a Was oczarują. Zarezerwuj swoją konsultację już dzisiaj.

Flyboard by Egipt Magdy Abdelghany watersport Europe Poland